Van Eijbergen was zijdelings betrokken bij het rapport en het verbeterplan dat is opgesteld door interim bestuurder Jack Thiadens. Thiadens maakt het veranderplan zelf en vroeg Eijbergen om feedback. In het rapport stelt Thiadens dat op basis van de uitkomsten de raad van toezicht haar werk niet goed genoeg heeft gedaan en moet opstappen. Volgens het Dagblad van het Noorden was de raad niet van plan op te stappen, waarna de raad van toezicht en Thiadens het er dinsdag over eens waren dat hij dan zelf per direct weg moest.
Media contributions
1Media contributions
Title ‘Toezichthouders Ambulancedienst Groningen susten grensoverschrijdend gedrag medewerker’ Media name/outlet skipr Media type Web Country/Territory Netherlands Date 24/05/23 Description De raad van toezicht van Ambulancezorg Groningen heeft integriteitsincidenten gesust en niet krachtig genoeg ingegrepen. Dat stelt hoogleraar integriteit en kwaliteit van organisaties Rob van Eijbergen. Niet interim bestuurder Jack Thiadens, maar de toezichthouders moeten opstappen, vindt Van Eijbergen, want ze staan het veranderproces bij de ambulancedienst nu in de weg.
Van Eijbergen was zijdelings betrokken bij het rapport en het verbeterplan dat is opgesteld door interim bestuurder Jack Thiadens. Thiadens maakt het veranderplan zelf en vroeg Eijbergen om feedback. In het rapport stelt Thiadens dat op basis van de uitkomsten de raad van toezicht haar werk niet goed genoeg heeft gedaan en moet opstappen. Volgens het Dagblad van het Noorden was de raad niet van plan op te stappen, waarna de raad van toezicht en Thiadens het er dinsdag over eens waren dat hij dan zelf per direct weg moest.Producer/Author Suzanne Bremmers URL https://www.skipr.nl/nieuws/toezichthouders-ambulancedienst-groningen-susten-grensoverschrijdend-gedrag/ Persons Rob van Eijbergen