Waarom Kees van der Staaij ‘ineens’ uit de kast komt als anti-lhbti’er

Press/Media: Expert Comment

Period7 Jan 2019

Media contributions

1

Media contributions

  • TitleWaarom Kees van der Staaij ‘ineens’ uit de kast komt als anti-lhbti’er
    Degree of recognitionNational
    Media name/outletDe Volkskrant
    Media typePrint
    Country/TerritoryNetherlands
    Date7/01/19
    DescriptionSinds de opkomst van PVV en vooral FvD rommelt het op de rechterflank van het politieke spectrum. De politicoloog André Krouwel, onderzoeker aan de VU, wees al eens op het feit dat SGP-jongeren gevoelig zijn voor de wereldser retoriek van Baudet en aanverwanten. Tezelfdertijd laat de ChristenUnie in Rutte III zien dat regeringsverantwoordelijkheid een heilzaam effect kan hebben.

    De handtekening van Van der Staaij werkt als een signaal voor de eigen achterban: sla geen acht op al die verlokkingen; de SGP is de enige garantie dat Gods woord onversneden klinkt in de politieke arena.
    Producer/AuthorAriejan Korteweg (Volkskrant)
    URLhttps://www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/waarom-kees-van-der-staaij-ineens-uit-de-kast-komt-als-anti-lhbti-er~be60be30/
    PersonsAndré Krouwel